5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château de la Grave Les Choses qu'on Aime 2020

90 % Malbec – 10 % Merlot. Velmi osobní Malbec pocházející z terroiru s červeným štěrkem. Sametové víno s intenzivní ovocnou chutí. Toto víno nebylo sířeno a zrálo 12 měsíců v dubových sudech. Rubínová barva, svěží kytice ve vůni. Patro je kulaté a sametové, konec s lehce kyselými tóny. Krásný výraz moderního Malbecu.

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení
Skladem (6 ks)
Kód: 37
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cuvée, Malbec, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,00%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2020
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Potenciál zrání: 8 let

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Grilované vepřové se šalvějí, citronem a sušenou šunkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chateau-de-la-grave-logo-2Château De La Grave má historii od 15. století. Šlechtický rod Belhade, majitel pozemků v Grave, postoupil panství v době francouzské revoluce. V 19. století se z malé vesničky La Grave, kterou původně tvořil hlavní dům a různé hospodářské budovy, pozemky, vinice, louky a lesy, stal v roce 1868 CHATEAU DE LA GRAVE. Dům byl přestavěn s kulatou věží, věžičkami a střechou se štíhlými a rozvernými tvary, které mu dodávají jedinečný novogotický a novorenesanční vzhled. V roce 1910 získal nemovitost pan Constant Bassereau. Každá generace rodiny tvrdě pracovala na zlepšení kvality svých vín, díky čemuž jsou dnes sázkou na jistotu s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Jsou to vína oblíbená, autentická a moderní zároveň.