5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château Haut-Macô Cuvée Traditionnel 2018

S vůní červeného ovoce a koření, jemnou dřevitostí (zrající ve francouzských dubových sudech) bude ideálně doprovázet Vaše jídla.

Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 44
290 Kč –31 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Cuvée, Malbec, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 13,50%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2018
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Potenciál zrání: 8-12 let
44 chateau haut maco cuvee traditionnel 2018
Akce
290 Kč –31 %

Odrůda:

  • 60% Merlot
  • 27% Cabernet Sauvignon
  • 10% Cabernet Franc
  • 3% Malbec

Párování s jídlem

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Hovězí skirt steak se salsou verde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chateau-haut-maco-logo-3

Château Haut Maco je rodinné vinařství již 4 generace a nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Vinařství obhospodařuje 53 hektarů vinic, z čehož je 58 % ha věnováno odrůdě Merlot, 27 % ha je věnováno Cabernet Sauvignon, 11 % Cabernet Franc a 4 % Malbec. Za zmínku stojí také překrásný sklep, kde zrají barikové sudy oválného tvaru.

Vinařství se může pyšnit kvalitním zpracováním a technologií, která dává maximálně vyniknout potenciálu hroznů a uchovává během procesu jejich sladkou chuť. Ta je ve víně více než patrná, podobně jako u všech kvalitních suchých vín.

V naší nabídce najdete i kvalitní vína z Château Pierrail a Château De La Grave.

Neváhejte, žijte kvalitně

Luxus je dnes dostupný prakticky každému. Jde pouze o to umět si ho užít a vychutnat. Dopřát si to, co si zasloužíme. Jsme dva přátelé, kteří na pocitu dokonalého požitku z vína postavili vlastní sen. Hodnotu, ve kterou věříme a kterou si přejeme sdílet s vámi, našimi klienty. Luxus je něčím, co je třeba si užít. Je to celkový přístup k životu a touha po tom nejlepším. Přinášíme vám ta nejkvalitnější suchá vína na trhu, která ozvláštní nejednu příležitost.

Společně vybereme tu pravou láhev

Váháte, kterou láhev zvolit? Napište nám – rádi vám poradíme. Víno je naší vášní. S vínem ráno vstáváme a přes den mu věnujeme velkou část pozornosti, abychom si mohli večer připít na úspěšně navázané spolupráce a nové přírůstky v našem e-shopu VINSEC, který je tu pro všechny milovníky vína. U každého vína najdete podstatné informace, jako je jeho složení, barva vína, charakter a samozřejmě to nejdůležitější - chuť. Víno může chutnat zemitě, vyznačovat se kořeněnou a ovocnou vůní nebo jemnou dřevitostí. Kouzlo každého vína je vždy jedinečné.