Degustační set Château Haut-Macô

Degustační set vín z Château Haut-Macô z Cotes de Bourg.

 

Zakoupením tohoto degustačního balíku ušetříte 57 Kč.

Můžeme doručit do:
14.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 78
950 Kč –26 % 700 Kč 578,51 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Cuvée, Malbec, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Oblast: Bordeaux
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
78 degustacni set chateau haut maco
Akce
950 Kč –26 %

Součástí tohoto degustačního balíčku je:

  1. Château Haut Maco Traditionnel 2018 - suché, červené, 13,50 % alc. 60 % Merlot, 27 % Cabernet Sauvignon, 10 % Cabernet Franc and 3 % Malbec
  2. Château Haut Maco 2016 - suché, červené víno, 14,00 % alc. 80 % Merlot – 20 % Cabernet Sauvignon
  3. Château Haut Maco 2018 - suché, červené víno, 13,50 % alc. 80 % Merlot – 20 % Cabernet Sauvignon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chateau-haut-maco-logo-3

Château Haut Maco je rodinné vinařství již 4 generace a nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Vinařství obhospodařuje 53 hektarů vinic, z čehož je 58 % ha věnováno odrůdě Merlot, 27 % ha je věnováno Cabernet Sauvignon, 11 % Cabernet Franc a 4 % Malbec. Za zmínku stojí také překrásný sklep, kde zrají barikové sudy oválného tvaru.

Vinařství se může pyšnit kvalitním zpracováním a technologií, která dává maximálně vyniknout potenciálu hroznů a uchovává během procesu jejich sladkou chuť. Ta je ve víně více než patrná, podobně jako u všech kvalitních suchých vín.

V naší nabídce najdete i kvalitní vína z Château Pierrail a Château De La Grave.

Neváhejte, žijte kvalitně

Luxus je dnes dostupný prakticky každému. Jde pouze o to umět si ho užít a vychutnat. Dopřát si to, co si zasloužíme. Jsme dva přátelé, kteří na pocitu dokonalého požitku z vína postavili vlastní sen. Hodnotu, ve kterou věříme a kterou si přejeme sdílet s vámi, našimi klienty. Luxus je něčím, co je třeba si užít. Je to celkový přístup k životu a touha po tom nejlepším. Přinášíme vám ta nejkvalitnější suchá vína na trhu, která ozvláštní nejednu příležitost.

Společně vybereme tu pravou láhev

Váháte, kterou láhev zvolit? Napište nám – rádi vám poradíme. Víno je naší vášní. S vínem ráno vstáváme a přes den mu věnujeme velkou část pozornosti, abychom si mohli večer připít na úspěšně navázané spolupráce a nové přírůstky v našem e-shopu VINSEC, který je tu pro všechny milovníky vína. U každého vína najdete podstatné informace, jako je jeho složení, barva vína, charakter a samozřejmě to nejdůležitější - chuť. Víno může chutnat zemitě, vyznačovat se kořeněnou a ovocnou vůní nebo jemnou dřevitostí. Kouzlo každého vína je vždy jedinečné.