5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Svatovavřinecké VOC PS 2018 | Horák

Označení VOC Modré hory garantuje původ a nejvyšší kvalitu vína typického pro danou oblast. Hrozny pocházejí z redukované sklizně a výsledné víno je pod přísnou kontrolou samotných vinařů. Víno zrálo 30 měsíců v moravských dubových a akátových sudech. Víno má jiskrnou lehce naleželou rubínovou barvu. V příjemné vůni zaujmou čisté ovocné tóny postupně přecházející do švestek, povidel a lesního ovoce. Chuť je hebká, ovocito-smetanová s příjemnou tříslovinou v závěru.

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 404
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Svatovavřinecké
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 13,00%
Oblast: Morava - Velkopavlovická
Ročník: 2018
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Obsah zbytkového cukru: 0,6 gr/l
Kyseliny: 5,3 gr/l
Zatřídění: Pozdní sběr

Párování s jídlem

  • Vyzrálé sýry a hovězí maso

 

Ocenění

  • Zlatá medaile Promenáda červených vín 2021
  • Stříbrná medaile Salon vín 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vinarstvi-horak-logo-2Vinařství obhospodařuje 1 ha vlastních vinic, ostatní hrozny pocházejí od smluvních dodavatelů z Vrbice a blízkého okolí. Hrozny jsou zpracovávány moderním mlýnko-odstopkovačem a následně lisovány pneumatickým lisem. Bílá vína se školí v nerezových nádobách, červená v dubových a akátových sudech. Vybrané šarže se vyrábí metodou Barrique. Při výrobě jsou používány moderní technologie a postupy, důraz je kladen na maximální příjemnost a harmonii všech vín. Odrůdová skladba je široká, můžete ochutnat 16 odrůd. Vlajkovou lodí je CUVÉE HORÁK zrající v nových 500 litrových sudech. Celá produkce je lahvována. Vína se pravidelně umisťují na prestižních výstavách doma i v zahraničí.