5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Chardonnay Dolium, výběr z hroznů 2022 | Košut

Chardonnay Dolium je příjemně plné víno, nazlátlé barvy s plnou dřevitocitrusovou vůní. Chuť je plná příjemně vanilkovominerální, podpořená tóny ovoce a pražených oříšků s jemnou dubovou kyselinkou. Víno zrálo v dubovém sudu.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 1002
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Chardonnay
Zbytkový cukr: Suché, 7,8 gr/l
Obsah alkoholu: 13,00%
Oblast: Morava
Ročník: 2022
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Kyseliny: 6,0 gr/l
Zatřídění: Výběr z hroznů

Ocenění:


– Zlatá medaile Grand Prix Vinex 2023
– Stříbrná medaile Weinparade Poysdorf AT 2023
– Seal Of Approval AWC Vienna AT 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hlavní činností naší firmy je výroba kvalitních vín z vlastních vinic s důrazem na co nejosobitější charakter a rozmanitost moravských vín. Naše vinice se nachází ve vinařských obcích Moravská Nová Ves a Prušánky ve vinařské podoblasti Slovácké. Celková rozloha našich vinic je 25 ha.

Veškerá produkce se zpracovává moderními technologiemi. Samozřejmostí jsou pneumatické lisy, vinifikátory na nakvášení červených vín, či agregáty pro plně automatizované řízení kvasných procesů, s regulací teploty chlazení pro kvašení bílých vín a ohřevem pro biologické odbourávání kyselin červených vín nebo flotační odkalovače a deskové či křemelinové filtry.

Po školení vín jsou partie láhví umístěny v archivních sklepích nebo dále zrají v ležáckých sklepích, popřípadě v barrique sudech.