5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Degustace

Ochutnejte ta nejlahodnější vína

Rádi Vám zařídíme jak soukromou, tak i firemní degustaci. Vybereme 8-12 vzorků a domluvíme téma degustace. Místo konání si můžete sami zvolit, nebo to všechno nechte na nás.

Chcete si připraviit soukromou degustaci v pohodlí domova? Připravili jsme pro vás ověřené kombinace chutí, které nás osobně uchvátily.


Degustace bílého a červeného vína

Nabízíme Vám širokou paletu degustací z našeho portfolia francouzských, italským, německých a rakouských vín. Můžeme se zaměřit pouze na vína z dané země, oblasti, či připravit zajímavé porovnání napříč státy. V případě zájmu nabízíme možnost uspořádání degustace s pohoštěním. Pojďme se pobavit o vašich představách a slibujeme, že uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám zprostředkovali jednu z nejlepších ochutnávek vína na trhu.

Firemní degustace

Dostali jste na starosti přípravu firemního večírku a přemýšlíte, čím své kolegy oslníte? Dopřejte jim jedinečný zážitek z řízené degustace vedené naším špičkovým someliérem. Nemusíte se o nic víc starat, vše zařídíme za Vás. Osobně jsme vybrali jen nejkvalitnější vína a rádi se s Vámi potkáme.

Soukromé degustace

Máte ve svém okolí přátelé, kteří si rádi vychutnají kvalitní suchá vína? Překvapte je neotřelým dárkem ve formě soukromé degustace. Připravíme vám výběr vzorků na míru. V průběhu degustace Vám zprostředkujeme osobní zkušenostmi s vinaři, kteří ochutnávaná vína vyrábí. A mimo jiné se můžeme pobavit, jak jejich původ ovlivňuje konečnou chuť jednotlivých vín. Zkrátka o všem, co Vás bude zajímat.

Ostatní akce

Víme, že svět se netočí jen okolo vína na firemní večírek, či soukromých degustací. Ačkoli si dokážeme představit, že by to byl krásný svět. Rádi pro Vás zajistíme degustaci našich vín na konference, kongresy, školení, či na rodinnou oslavu. Nejsme vázáni kraji ani okresy, jen chutí prezentovat námi vybraná vína všem milovníkům tohoto nápoje, který má jedinečnou schopnost sbližovat lidi.