5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Bevanda Spumante Rossa

Bevanda Spumante Rossa je suché šumivé červené víno získané z červených hroznů. Barva je tmavá, vůně ovocná vůně a na patře štavnaté s jemným perlením v závěru. 

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 896
Značka: Cantine Sgarzi
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: Šumivá nealkoholická vína
Barva: Červené
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 0,00 %
Oblast: Ambruzzo
Ročník: 2022
Země: Itálie
Objem: 0,75
Uzávěr: Šroubovací
Balení: Karton 6 ks

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cantine-sgarzi-luigi-logo

Vinařství

Cantine Sgarzi se nachází v Castel San Pietro Terme vedle starého rodinného domu a vinic, kde Luigi poprvé začal vyrábět víno.

Počátky

Bylo to v roce 1933, kdy Luigi založil své vinařství na venkově malé vesničky Castel San Pietro Terme, která se nachází na okraji krásného města Bologna, a pěstoval své první vinné révy.

Tradice a hodnoty

Cantine Sgarzi Luigi jsou čtvrtou generací vinařů, kteří si stále udržují vášeň a nadšení pro víno, které charakterizovalo jejich zakladatele Luigiho Sgarziho.

Dnes

Společnost se dědila z otce na syna a nyní ji vlastní Luigiho drahý vnuk Stefano.

Dnes ve vinařství spolupracuje celá rodina Sgarzi: Nadia, Stefanova manželka, syn Luigi Leonardo a dvě dcery Anna a Francesca.

Vinařství

Dnes je původní budova tohoto malebného malého vinařství a usedlosti stále zachována, ale nyní je obklopena vinicemi o rozloze 140 hektarů a ekologickým místem našeho krásného nejmodernějšího vinařství. Projekt, dokončený v roce 2011, byl vyroben z přírodních materiálů šetrných k životnímu prostředí a pokryt solárními panely schopnými pokrýt téměř veškerou energetickou potřebu našich zařízení.

Různorodý typ půdy přítomný v našich zemích zaručuje velmi širokou škálu vín, zatímco inovativní vinařské postupy a techniky výroby vína umožňují vysoké standardy kvality. V našich vinicích s velkou pozorností uplatňujeme všechny zásady integrovaného a udržitelného zemědělství. Používáme ekologicky udržitelné zemědělské techniky, které jsou kompatibilní s ochranou přírodního prostředí, zcela bez glyfosátu. Kromě toho máme stanici na úpravu vody, která nám umožňuje snížit plýtvání vodou.