5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

O nás

Jsme přátelé, které spojuje láska k vínu.

Naším společným cílem je, abyste mohli v klidu Vašeho domova ochutnat ta nejlepší zahraniční vína za přijatelné ceny. Všechny vína která nabízíme prošla naší degustací a osobně jsme si je vyzvedli u dodavatelů. Vína, která nám nechutná u nás na eshopu nenajdete!

Vašek Hajduch

Ex Sklepmistr v Chateau Mělník (ČR) a v Chateau Rousset v Bordeaux (Francie). Základy umění vinařství a vinohradnictví se naučil od svých prarodičů v malé moravské vinařské vesnici Vacenovice, odkud pochází. Následně se učil u těch nejlepších, např. u Stephana von Neipperta (majitel několika slavných Gran Cru Chateau v Bordeaux). Vaška Pinot Noir 2018 se dostal mezi 3 nejlepší červená vína v národní soutěži Salon vín ČR 2022 a jeho Modrý Portugal 2018 vyhrál v roce 2022 ocenění prestižního časopisu Wine & Degustation – „Nejlepší Modrý Portugal v ČR“.

Vašek

Tomáš Gospodinov

Dlouhodobě se věnuje obchodu s vínem (velkoobchod i maloobchod), který v jeho rodině má několikagenerační tradici. Od roku 2017 provozuje v Kralupech nad Vltavou vinotéku s tradicí od roku 2003, kterou převzal po svých rodičích. Absolvoval someliérský kurz a je milovníkem červených vín.
Tomáš