5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Regent, výběr z hroznů 2021 | Vladimír Tetur

Odrůda regent s temnou červenofialovou barvou. Vůně je plná višní a bobulí červeného rybízu. Chuť je harmonická s jemnou tříslovinou. Je to měkký typ červeného vína.

Momentálně nedostupné
Kód: 1001
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Regent
Zbytkový cukr: Suché, 0,4 gr/l
Obsah alkoholu: 15,00%
Oblast: Morava
Ročník: 2021
Země: Česko
Uzávěr: Korek
Zatřídění: Jakostní víno
Kyseliny: 5,4 gr/l

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Být velkým vinařstvím neznamená být obyčejný, konvenční nebo mainstreamový, jak se někdy nehezky říká. Naopak! Je víc času na výrobu vína ne jedním stylem, ale více způsoby. Vyrábíme mimo jiné i naturální/autentická vína, mezi která patří Chardonnay Tomala, které je vyrobeno Kachetinskou metodou, což znamená, že víno 10 měsíců leželo na rmutu, dále stejně vyrobené Rulandské modré, Old Style Veltlínské zelené a Tramín červený, Chardonnay Remake a z 20 položek červených vín, které máme v nabídce, jich splňuje autentické normy (do 66 mg/l veškeré síry) hned 15 položek. Ale vzhledem k liberálnímu prodeji bez demagogie, říkám tyhle parametry pouze na vyžádání. Trh s vínem je pestrý a já jsem se naučil respektovat a uznávat všechny styly výroby vín. Prosím vybírejte si. Dobré rady berte s úsměvem a hloupým se smějte.