5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Veltlinské zelené, jakostní víno 2022 | Vladimír Tetur

Suchý s věží Veltlin z Velkých bílovic. Zelenkavě-žlutá barva, ve vůni lipový květ, decentní kyselinka a harmonická dochuť.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 1000
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Veltlínské zelené
Zbytkový cukr: Suché, 2,8 gr/l
Obsah alkoholu: 13,00%
Oblast: Morava
Ročník: 2022
Země: Česko
Uzávěr: Šroub
Zatřídění: Jakostní víno
Kyseliny: 5,6 gr/l

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Být velkým vinařstvím neznamená být obyčejný, konvenční nebo mainstreamový, jak se někdy nehezky říká. Naopak! Je víc času na výrobu vína ne jedním stylem, ale více způsoby. Vyrábíme mimo jiné i naturální/autentická vína, mezi která patří Chardonnay Tomala, které je vyrobeno Kachetinskou metodou, což znamená, že víno 10 měsíců leželo na rmutu, dále stejně vyrobené Rulandské modré, Old Style Veltlínské zelené a Tramín červený, Chardonnay Remake a z 20 položek červených vín, které máme v nabídce, jich splňuje autentické normy (do 66 mg/l veškeré síry) hned 15 položek. Ale vzhledem k liberálnímu prodeji bez demagogie, říkám tyhle parametry pouze na vyžádání. Trh s vínem je pestrý a já jsem se naučil respektovat a uznávat všechny styly výroby vín. Prosím vybírejte si. Dobré rady berte s úsměvem a hloupým se smějte.