5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Ryzlink Rýnský VOC 2021 | Sonberk

Ryzlink Rýnský 2021 VOC Mikulovsko z řady Velký Sonberk.Barva vína je jiskrná, světle žlutá se zlatými okraji. Vůně je komplexní, bohatá, s výrazným ovocným tónem citrusů, bílé broskve, meruňky a lipového květu. Chuť je plná, strukturovaná, vyzrálá a přesto svěží, plná letního ovoce, citrusů a medu. Závěr je pikantní, kořenitý s jemnou minerální linkou. 

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 991
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Ryzlink Rýnský
Zbytkový cukr: Suché, 8 gr/l
Obsah alkoholu: 13,50 %
Oblast: Morava
Ročník: 2021
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Obsah kyselin: 8 gr/l

Decanter World Wine Awards 2023 - Bronzová medaile (88b.)
Prague Wine Trophy - Prague Regional Champion (95 b.)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství SONBERK - Popice

Ve většině vinařství se při návštěvě sestupuje do sklepa dolů. Na Sonberku je to jinak, u nás se do budovy stoupá. Ale takový výstup je pak za odměnu. Nalejeme vám víno, které vzniklo se záměrem využít historicky osvědčenou lokalitu k pěstování co nejkvalitnějších hroznů, ze kterých se bude dělat nejlepší víno v Česku. Necháme vás projít se po budově, která je první ukázkou moderní vinařské architektury v Česku. A přitom se můžete dívat na vinice, o něž se staráme tak, aby dávaly stejně kvalitní hrozny ještě desítky let.