5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Ryzlink Vlašský 2022 | Horák

Tomuto Ryzlinku Vlašskému se přezdívá vrbecký „vlašák“ a má příjemnou kyselinu a plnější tělo. Toto víno zrálo půl roku na jemných kvasničních kalech v nerezové nádobě.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 996
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Ryzlink Vlašský
Zbytkový cukr: Suché, 2,5 gr/l
Obsah alkoholu: 12,50 %
Oblast: Morava
Ročník: 2022
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Šroub
Zatřídění: Pozdní sběr
Kyseliny: 7,4 gr/l

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vinarstvi-horak-logo-2Vinařství obhospodařuje 1 ha vlastních vinic, ostatní hrozny pocházejí od smluvních dodavatelů z Vrbice a blízkého okolí. Hrozny jsou zpracovávány moderním mlýnko-odstopkovačem a následně lisovány pneumatickým lisem. Bílá vína se školí v nerezových nádobách, červená v dubových a akátových sudech. Vybrané šarže se vyrábí metodou Barrique. Při výrobě jsou používány moderní technologie a postupy, důraz je kladen na maximální příjemnost a harmonii všech vín. Odrůdová skladba je široká, můžete ochutnat 16 odrůd. Vlajkovou lodí je CUVÉE HORÁK zrající v nových 500 litrových sudech. Celá produkce je lahvována. Vína se pravidelně umisťují na prestižních výstavách doma i v zahraničí.