5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Neuburské PS 2021 | B/V vinařství

Víno s květinově-ovocná vůní a kouřovými tóny. Chuť letního ovoce je dlouhá se svěží kyselinkou a lehkou svíravostí. Elegantní víno vhodné ke zrání v láhvi.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (6 ks)
Kód: 438
220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Neuburské
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 13,50%
Oblast: Morava - Slovácká
Ročník: 2021
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Obsah zbytkového cukru: 4,6 gr/l
Kyseliny: 6,8 gr/l
Zatřídění: Pozdní sběr

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

B/V vinařství je mladé vinařství (dříve také Vinařství Bábíček a Vacenovský) založené v roce 2012, jehož sklepní hospodářství je situováno do historické budovy bývalé zámecké sýpky v Miloticích. Vinice o rozloze 57 ha, pod přímou kontrolou pěstování, se nacházejí ve viničních tratích Hrubé pole (vinařská obec Ratíškovice) a Úlehle (vinařská obec Mutěnice) ve Slovácké vinařské podoblasti.  Svou půdní strukturou jsou vhodné k pěstování jak bílých, tak modrých odrůd vinné révy a díky teplému podnebí tzv. „Moravské Sahary“ s malým množstvím srážek dávají v rámci slovácké vinařské podoblasti předpoklad dobrého vyzrávání pozdních odrůd. Vína jsou vysoce oceňována na domácích i mezinárodních konkurzech vín. K nejúspěšnějším patří vína z odrůdy Ryzlink rýnský. Dále jsou pěstovány odrůdy jako např. Sylvánské zelené, Rulandské šedé a Chardonnay. Z aromatických odrůd jsou pěstovány např. Tramín červený, Sauvignon či Müller Thurgau. Pro výrobu červených, růžových vín a klaretů je zastoupeno vysoce jakostní Rulandské modré, Frankovka, Neronet, André, Svatovavřinecké a Modrý Portugal.