5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château Haut-Macô

chateau-haut-maco-logo-3

Château Haut Maco je rodinné vinařství již 4 generace a nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Vinařství obhospodařuje 53 hektarů vinic, z čehož je 58 % ha věnováno odrůdě Merlot, 27 % ha je věnováno Cabernet Sauvignon, 11 % Cabernet Franc a 4 % Malbec. Za zmínku stojí také překrásný sklep, kde zrají barikové sudy oválného tvaru.

Vinařství se může pyšnit kvalitním zpracováním a technologií, která dává maximálně vyniknout potenciálu hroznů a uchovává během procesu jejich sladkou chuť. Ta je ve víně více než patrná, podobně jako u všech kvalitních suchých vín.

V naší nabídce najdete i kvalitní vína z Château Pierrail a Château De La Grave.

Neváhejte, žijte kvalitně

Luxus je dnes dostupný prakticky každému. Jde pouze o to umět si ho užít a vychutnat. Dopřát si to, co si zasloužíme. Jsme dva přátelé, kteří na pocitu dokonalého požitku z vína postavili vlastní sen. Hodnotu, ve kterou věříme a kterou si přejeme sdílet s vámi, našimi klienty. Luxus je něčím, co je třeba si užít. Je to celkový přístup k životu a touha po tom nejlepším. Přinášíme vám ta nejkvalitnější suchá vína na trhu, která ozvláštní nejednu příležitost.

Společně vybereme tu pravou láhev

Váháte, kterou láhev zvolit? Napište nám – rádi vám poradíme. Víno je naší vášní. S vínem ráno vstáváme a přes den mu věnujeme velkou část pozornosti, abychom si mohli večer připít na úspěšně navázané spolupráce a nové přírůstky v našem e-shopu VINSEC, který je tu pro všechny milovníky vína. U každého vína najdete podstatné informace, jako je jeho složení, barva vína, charakter a samozřejmě to nejdůležitější - chuť. Víno může chutnat zemitě, vyznačovat se kořeněnou a ovocnou vůní nebo jemnou dřevitostí. Kouzlo každého vína je vždy jedinečné.

Cena

349350
1349350
42 chateau haut maco cuvee jean bernard 2016
349 Kč
Kód: 42
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem