5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Degustační set Luis Saenz Rioja

Poznejte krásu a plnost Španělských vín z oblsati Rioja. Jedná se o vína z tradičního rodinného vinařství Luis Saenz. 

 

Tento degustační balíček obsahuje tato vína:

1. Luis Saenz Tempranillo Cosecha

2. Luis Saenz Tempranillo Crianza 2018

3. Luis Saenz Tempranillo Reserva 2015

3. Luis Saenz VIURA 2022

 

Zakoupením tohoto degustačního balíčku ušetříte 47 Kč.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 885
1 146 Kč –4 % 1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
espagna
1 146 Kč –4 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vína LUIS SAENZ jsou vyrobena z hroznů z oblasti zvané El CASTILLO, která se nachází v El Cortijo, v srdci oblasti La Rioja Alta.

V těchto chudých, jílovitě vápenatých zemích byla vysazena na začátku minulého století vinice „EL CASTILLO“, jedna z nejstarších vinic na našem pozemku a možná i v celé oblasti Rioja.

V současné době je toto dědictví v rukou rodiny Sáenzových tradičně opečováváno a kultivováno, aby získali nejvyšší kvalitu a vytvořili vína s vlastní osobností.

Je to privilegovaná oblast kvůli soutoku středomořských, kantabrijských a atlantických prodů. Jsou zde extrémní zimy a horká léta, která podporují produkci vysoce kvalitních hroznů, ze kterých se vyrábí tato vína.

Vinice se díky svému stáří a vlastnostem stala základem pro získávání nejlepších vín Rioja. V nadmořské výšce 600 metrů najdeme naše stoleté vinice vysázené na horských svazích. Pro zachování typičnosti vinic se provádí vlastní ruční roubování.