BIO Degustační set Corvers Kauter Rheingau

Degustační set Německého vinařství Corvers Kauter z oblasti Rheingau známou zejména díky svým věhlasným Ryzlinkům. Ochutnejte celkem 5 různých Ryzlinků a jeden Sylván a poznejte pravou chut Ryzlinku Rýnského. 

Můžeme doručit do:
14.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 546
Značka: Corvers Kauter
1 649 Kč 1 362,81 Kč bez DPH

Zakoupením tohoto degustačního balíčku ušetříte 85 Kč. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

image_logo_2V roce 1996 spojili Dr. Matthias Corvers a jeho žena Brigitte Corvers-Kauter svá dvě vinařství v Rüdesheimu a Östrich-Winkelu. Od té doby se pozornost k vynikajícím vínům z Rheingau velmi zvýšila a jsou velmi přesvědčivá. Hlavní pěstovanou odrůdou je Ryzlink rýnský.

Vinice se nachází na strmých svazích zvětralých břidlicových půdách, které dávají vínům z lokalit Rüdesheim a Assmannshausen jemné ovoce, hru a eleganci. Hluboká sprašová hlína, nebo křemencová půda určují typ vína ve Winkelu, Mittelheimu a Oestrichu. Zvláštností je parcela s 850 hlavami révy vinné  Roter Riesling, staré autochtonní německé odrůdy révy vinné, vzniklé mutací bílého Ryzlinku rýnského. Dnes vinařství hospodaří v biorežimu (certifikace Bioland).Vína jsou výrazem řemeslné zručnosti Dr. Matthias Corvers, který sdílí lásku k přírodě a vínu od ovocného až po typ s plným tělem a bohatým extraktem, každé s intenzivním a komplexním charakterem.