5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Primitivo Di Manduria STILIO DOC - Limited Edition 2021

Stilio – Limited Edition je červené víno Primitivo di Manduria DOC, které je úzce spjato s kulturou a tradicemi Salenta a Puglie. Ve srovnání s tradiční verzí Stilio je obsah alkoholu ve Stilio – Limited Edition o něco vyšší, a to díky dlouhé maceraci a následnému ročnímu zrání v sudu. Kromě toho se organoleptické vlastnosti stávají výraznějšími a jasnějšími, pro zážitek, který je ještě rozhodnější a blíží se tolik uznávané katarzi.


Stilio – Limited Edition od vinařství Mottura je skutečně speciální značka, vyrobená v limitované edici; klenot třídy, který ztělesňuje tisíciletí historie, umění, tradice a enologie.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 977
Značka: Mottura Puglia
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Primitivo
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 15,00%
Oblast: Puglie
Ročník: 2021
Země: Itálie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Balení: Karton 6 ks
Potenciál zrání: 5-8 let

Ocenění:

   • Vivino hodnocení 4,3/5*
   • 2023 Mundus Vini – Gold

     

   • Annuario 2023 -the best Italian wines – Stilio 98PT

   • 2021 Mundus Vini – Silver Medal

   •  

    2020 Mundus Vini – Gold Medal

   •  

    2020 Annuario Luca Maroni – Best Red Wine of Italy- Points 97

   • 2019 Berliner Wine Trophy – Gold Medal

   • 2019 Concours Mondial De Bruxelles 2019 – Silver Medal

  Párování s jídlem

  • Červené maso, vyzrálé sýry.

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  mottura-logo

  Po téměř 100 letech historie, ve které se láska k půdě a péče o vinice předávaly jako vzácné dědictví z otce na syna po celé čtyři generace, je nyní Mottura vedoucí společností v Salentu z Puglie. Společnost vždy sídlila v Tuglii, malém městě na jihu Salenta. 

  Pro společnost Mottura je dohled a kontrola výrobního procesu zárukou kvality produktu: od vinice až po stůl. Bezpečnost a udržitelnost vždy tvořily základ naší filozofie. Ve skutečnosti již mnoho let sledujeme a prosazujeme protokol o integrované produkci. 

  Již od svého vzniku a s ambiciózním plánem a vysokými kvalitativními cíli se společnost Mottura zavázala ke zvýšení hodnoty původních druhů révy, jako jsou Primitivo a Negroamaro. S důvěrou v jejich sílu výrazu se také podařilo zachovat staré, tradiční metody výroby vína.

  Pro Motturu jde úcta k tradici ruku v ruce s novými odbornými dovednostmi a technologickými inovacemi.

  Mottura chce svým spotřebitelům nabídnout víno, které je zároveň emocí historie, která žije dál, tradice, která nikdy neumírá a která spojuje modernost se svými kořeny.