5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Rošu de Bulboaca 2019 Castel Mimi Winery

Vyjímečné cuvée Merlotu, Cabernetu Sauvignon a Malbecu s vynikajícími vlastnostmi a elegantní chutí. Víno s rubínovou barvu s okouzlujícími fialovými odlesky a květinovou vůní. V chuti tóny švestek a šafránu, následované skořicí a kořením. Zrálo 12 měsíců v sudech z francouzského dubu. 

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 723
339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Malbec, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,50%
Oblast: Codru
Ročník: 2019
Země: Moldavsko
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Balení: Karton 6 ks

Ocenění:

  • Vivino hodnocení 4,2/5*

Párování s jídlem

  • Červené maso, kořeněná jídla ze zvěřiny a zelenina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Terroir kultury, kreativity a dokonalosti

V Castel Mimi jsme hrdí na naši pozici jednoho z předních výrobců vína a turistických destinací v Moldavsku. Dohromady naše kolekce získala přes 65 národních a mezinárodních ocenění. Výjimečná kvalita našich vín je umožněna naší dlouhou historií průkopnických nových technologií, ideálními a jedinečnými podmínkami pěstování naší révy a vášní a odborností, kterou naši vinaři vnášejí do každého kroku výrobního procesu. Naše Chateau Castel Mimi je zařazeno mezi 15 nejkrásnějších vinařství světa. Představujeme historii i moderní architekturu 30 000 návštěvníkům, kteří každoročně přicházejí z více než 80 zemí světa. Zveme vás k návštěvě jediného zámku v Moldavsku a dovolte nám ukázat vám, co dělá Castel Mimi opravdu nezapomenutelným zážitkem.