5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Chardonnay PS 2018 | Horák

Víno má zlatavou barvu. Charakter vína ovlivnilo zrání v dubových sudech. Vůně je velmi komplexní, najdete v ní ušlechtilé tóny dubu, vanilky a lehkou kouřovost. Chuť kopíruje vůni, je bohatá, rozvíjející se.

Vyprodáno
Kód: 405
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Chardonnay
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 13,00%
Oblast: Morava - Velkopavlovická
Ročník: 2018
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Obsah zbytkového cukru: 0,7 gr/l
Kyseliny: 5,4 gr/l
Zatřídění: Pozdní sběr

Ocenění :

  • 30 vín Morých hor 2021 -jedno z 30 vín
  • Zlatá medaile - Festwine 2021
  • Zlatá medaile - Nominační výstava, velkopavlovická podoblast
  • Stříbrná medaile - Salon Vín 2022
  • Stříbrná medaile. Král Vín 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vinarstvi-horak-logo-2Vinařství obhospodařuje 1 ha vlastních vinic, ostatní hrozny pocházejí od smluvních dodavatelů z Vrbice a blízkého okolí. Hrozny jsou zpracovávány moderním mlýnko-odstopkovačem a následně lisovány pneumatickým lisem. Bílá vína se školí v nerezových nádobách, červená v dubových a akátových sudech. Vybrané šarže se vyrábí metodou Barrique. Při výrobě jsou používány moderní technologie a postupy, důraz je kladen na maximální příjemnost a harmonii všech vín. Odrůdová skladba je široká, můžete ochutnat 16 odrůd. Vlajkovou lodí je CUVÉE HORÁK zrající v nových 500 litrových sudech. Celá produkce je lahvována. Vína se pravidelně umisťují na prestižních výstavách doma i v zahraničí.