5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Frankovka PS 2020 | Kosík

Skvělá Frankovka s nádhernou vůni tmavého ovoce. V chuti plné, lehké s pěknou tříslovinou v dochuti. Skvělé ke zvěřině či jehněčí pečínce. 

 

Obec: Týnec.    Trať: Stará Hora

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 447
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Frankovka
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 12,00%
Oblast: Morava
Ročník: 2020
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Obsah zbytkového cukru: 2,0 gr/l
Kyseliny: 6,4 gr/l
Zatřídění: Pozdní sběr

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství vzniklo v roce 2003 původně jako koníček majitele a zapracovávalo hrozny z okolních vinic. Od roku 2009 bylo postupně vysazeno a dokoupeno celkem 26 hektarů vlastních vinic v  katastru obcí Tvrdonice Týnec  a Hrušky .  Výroba je zaměřena na vína predikátní ale i jakostní za pomoci nejmodernějších technologií- od práce ve vinici, přes šetrné zpracování hroznů, řízené kvašení až po plnění na moderní lahvovací lince. Vinařství posledních několik let zcela vyřadilo herbicidy ze svého repertoáru a snaží se o co nejšetrnější přístup k přírodě. Specialitou jsou PIWI odrůdy červené i bílé. Součástí vinařství je rodinný penzion se zaměřením na vinařskou turistiku, který nabízí nejen ubytování, ale i degustace vín, prohlídky vinic a hlavně domácí kuchyni.

Oenologem vinařství je majitel - MUDr.Pavel Kosík.