5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Ryzlink Vlašský PS BIO 2021 | Víno Cibulka

Víno bez HISTAMINU se žluto-zelenkavou barvou. Ve vůni je svěží, plné citrusového ovoce a sušeného lučního kvítí. Vhodné k tučnějšímu vepřovému a stejně tak úhoři nebo sumeci. Výborné BIO víno bez zbytkového cukru.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 444
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Ryzlink Vlašský
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 13,50%
Oblast: Morava - Mikulov
Ročník: 2021
Země: Česko
Objem: 0,75
Uzávěr: Šroubovací
Obsah zbytkového cukru: 3,9 gr/l
Kyseliny: 6,1 gr/l
Zatřídění: Pozdní sběr
Položka byla vyprodána…
444 vino cibulka ryzlink vlassky 2021
Bio

Ocenění:

  • NÁRODNÍ SOUTĚŽ VÍN 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh našeho vinařství začíná v roce 2005.

K našemu políčku s bylinkami a zeleninou, které jsme pěstovali pro naše tehdejší restaurace a hotel, přibyl i první vinohrad. Tehdy jsme začali poprvé zkoušet vyrábět víno bez zbytečné chemie pro naše hosty a párovali ho s naší kuchyní. Návštěvníkům našeho hotelu víno chutnalo -  obsahovalo mnohem méně síry než v té době dostupná vína. A tak jsme postupně začali rozšiřovat vinohrady, přidávat další odrůdy a zvětšovat  produkci.

Začátek byl strastiplný a opravdu náročný, ale stálo to za to. Veškerá  produkce našeho skvělého vína je od počátku v režimu organického  hospodářství. Naše vína se vyznačují šetrným zpracováním, minimálními  zásahy do přirozených procesů kvašení I následného zrání vína.  Máme celkem 16 ha plodících vinohradů a v roce 2013 jsme při hledání  nových sklepních prostor pro zrání sektů objevili letohrádek Portz Insel  na Tichém ostrově.

Dnes je již letohrádek nádherně zrekonstruován a je ozdobou už tak  krásné krajiny. Je to tu určené pro všechny, kteří hledají možnost  degustovat skvělá vína v absolutním klidu na neskutečně romantickém a  magickém místě.