5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château de la Grave Caractere 2019

80 % Merlot, 20 % Cabernet Sauvignon. Velké víno vyjadřující terroir! 

Je to dobře postavené, výrazné a lehce kořenité víno kolem dobře vyznačeného charakteru, které lze snadno ocenit od mládí. Je to také víno s mohutnými tříslovinami, zaručující několik let zrání a velmi vysokou kvalitu. Ve vůni jsou tóny kandovaného červeného ovoce s kořením a pepřem kombinované s dobře sladěnými tóny nového bariku. Dlouhá v ústech a velkorysá chuť odhaluje krásnou eleganci a spoustu harmonie.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 99
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,00%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2019
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Potenciál zrání: 10 - 12 let

Ocenění:

  • 2** Guide Hachette 2021 – Silver medal (Citadelle du vin 2020)

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Jelení medailonky s povidlovou omáčkou a domácí opečené gnocchi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chateau-de-la-grave-logo-2Château De La Grave má historii od 15. století. Šlechtický rod Belhade, majitel pozemků v Grave, postoupil panství v době francouzské revoluce. V 19. století se z malé vesničky La Grave, kterou původně tvořil hlavní dům a různé hospodářské budovy, pozemky, vinice, louky a lesy, stal v roce 1868 CHATEAU DE LA GRAVE. Dům byl přestavěn s kulatou věží, věžičkami a střechou se štíhlými a rozvernými tvary, které mu dodávají jedinečný novogotický a novorenesanční vzhled. V roce 1910 získal nemovitost pan Constant Bassereau. Každá generace rodiny tvrdě pracovala na zlepšení kvality svých vín, díky čemuž jsou dnes sázkou na jistotu s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Jsou to vína oblíbená, autentická a moderní zároveň.