5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château de la Grave Rosé 2020

Toto ROSÉ je pocta a potěšení. Je to originální jemné růžové víno. Vyrobené z odrůdy Cabernet Sauvignon, fermentovalo a zrálo v sudech na jemných kalech celých 8 měsíců. Má nádhernou světle lososovou barvu. Ve vůni jsou tóny lesních jahod a exotického koření, které je krásně a elegantně spojeno s jemným dotekem dubu. Velmi dlouhá, plná ovocná dochuť v ústech, která překvapí a nikdy neunaví.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 54
269 Kč –26 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Růžové
Odrůda: Cabernet Sauvignon
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 13,50%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2020
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Potenciál zrání: 5 let
54 chateau de la grave hommage de la grave rose 2020
Akce
269 Kč –26 %

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Hovězí roštěnec se sladkými cibulkami a pečeným česnekem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chateau-de-la-grave-logo-2Château De La Grave má historii od 15. století. Šlechtický rod Belhade, majitel pozemků v Grave, postoupil panství v době francouzské revoluce. V 19. století se z malé vesničky La Grave, kterou původně tvořil hlavní dům a různé hospodářské budovy, pozemky, vinice, louky a lesy, stal v roce 1868 CHATEAU DE LA GRAVE. Dům byl přestavěn s kulatou věží, věžičkami a střechou se štíhlými a rozvernými tvary, které mu dodávají jedinečný novogotický a novorenesanční vzhled. V roce 1910 získal nemovitost pan Constant Bassereau. Každá generace rodiny tvrdě pracovala na zlepšení kvality svých vín, díky čemuž jsou dnes sázkou na jistotu s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Jsou to vína oblíbená, autentická a moderní zároveň.