5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château Le pin Beausoleil 2019

80 % Merlot, 15 % Cabernet Franc, 5 % Cabernet Sauvignon. Je středně plné, elegantní víno, které přináší spoustu červeného a černého ovoce, stejně jako tóny tabáku, čokolády. Pěkně koncentrované a vyvážené.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 90
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Cuvée, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 15,50%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2019
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Balení: Dřevěný box 6 ks
Potenciál zrání: 12 - 15 let
Položka byla vyprodána…

Ocenění:

  • VIVINO: 4/5*

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Dušená hovězí líčka na víně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Le Pin“ je starý opevněný zámek postavený v XV. století. Je to bývalá rezidence vévodů tohoto regionu. Před katastrofou révokazu v roce 1865 byl pozemek obklopen 100 hektary vinic. Po této tragické události pro francouzské vinařství byla vinice uzavřena a ze země kolem zámku se staly pastviny a lesy.
V roce 1997 se z „Le Pin“ stalo „Château Le Pin Beausoleil“ s téměř 6 hektary vinic obklopenými loukami a lesy.V roce 2004 převzali vinařství jeho nový majitelé Dr.Ingrid a Dr.Michael Hallek a obnovili tradici vinařství a výroby vína. Dnes je Le Pin Beausoleil poklidným místem skrytým před davy návštěvníků nedalekého St Emilion.
 V Château Le Pin Beausoleil probíhá výroba vína s pečlivou péčí i o ten nejmenší detail pod dohledem Stéphana Derenoncourta  (který mimo jiné radí také La Mondotte, Smith Haut Lafitte). Cílem tohoto týmu je vyrobit optimální ročník odrážející charakter vynikajícího terroiru.