5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château Le pin Beausoleil Petit Soleil 2018

75% Merlot, 22 % Cabernet Franc, 3% Cabernet Sauvignon. Druhé víno z Chateau Le Pin Beausoleil. Jeho vůně má tóny zralých červených bobulí, které se elegantně mísí s tóny dřeva. Víno je plné harmonie, jemných taninů a krásné dlouhé dochutí.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 91
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Cuvée, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,00%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2018
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Balení: Karton 6 ks
Potenciál zrání: 12 - 15 let

Ocenění:

  • VIVINO:3,7/5*

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina.
  • Hovězí steak s bylinkovým máslem a houbami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Le Pin“ je starý opevněný zámek postavený v XV. století. Je to bývalá rezidence vévodů tohoto regionu. Před katastrofou révokazu v roce 1865 byl pozemek obklopen 100 hektary vinic. Po této tragické události pro francouzské vinařství byla vinice uzavřena a ze země kolem zámku se staly pastviny a lesy.
V roce 1997 se z „Le Pin“ stalo „Château Le Pin Beausoleil“ s téměř 6 hektary vinic obklopenými loukami a lesy.V roce 2004 převzali vinařství jeho nový majitelé Dr.Ingrid a Dr.Michael Hallek a obnovili tradici vinařství a výroby vína. Dnes je Le Pin Beausoleil poklidným místem skrytým před davy návštěvníků nedalekého St Emilion.
 V Château Le Pin Beausoleil probíhá výroba vína s pečlivou péčí i o ten nejmenší detail pod dohledem Stéphana Derenoncourta  (který mimo jiné radí také La Mondotte, Smith Haut Lafitte). Cílem tohoto týmu je vyrobit optimální ročník odrážející charakter vynikajícího terroiru.