5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château Maltus Lalande de Pomerol 2016 MAGNUM

80% Merlot and 20% Cabernet Franc. Toto víno má krásnou fialovou barvu, jeho vůně je bohatá, velkorysá, komplexní a odhaluje tony černého a červeného ovoce. Chuť je kulatá a silná, s jemnými tříslovinami a jemnou vanilkovou dochutí.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 93
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Franc, Cuvée, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,00%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2019
Země: Francie
Objem: 1,50
Uzávěr: Korek
Potenciál zrání: 12 - 15 let

Ocenění:

  • James Sucling: 92-93/100. Stone and mineral aromas with cement undertones. Crushed raspberries and currants. Full-bodied and so refined with a beautiful finish. Gorgeous.
  • VIVINO: 4,1/5*

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Jehněčí kolínko na víně s višněmi a celerovým pyré.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie nám říká, že původ Chateau Maltus sahá až do středověku, doby křížových výprav. Maltézský řád, dobře zasazený do oblasti  Lalande de Pomerol, poprvé pěstoval vinnou révu na pozemcích zámku Maltus.

Chateau Maltus patří rodině Lassagne,  která spojuje několik rodinných nemovitostí získaných během tří generací pěstovaných v tradici a inovaci na výjimečných terroirech umístněných v srdci Liburne. V roce 2001 přichází na rodinné panství třetí generace, Nicolas Lassagne, který přináší svou techniku na vinice i do sklepa a hrdě pokračuje v rodinné tradici.