5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Le Big Boss Cabernet Sauvignon 2020

Le BIG BOSS 2020 víno skládající se pouze z Cabernetu Sauvignon v organickém zpracování z našich 50 let starých vinic. Krásná tmavě fialová barva. Komplexní a bohatá vůně s tóny intenzivního ovoce a koření. Chuť je kulatá a silná, mísí se v ní krásné hedvábné taniny a tóny červeného ovoce a černého rybízu.Víno zrálo pouze v cementových kádích po dobu 8 měsíců.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 89
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,00%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2020
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Potenciál zrání: 10 - 12 let

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Medailonky z panenky se svítkovými nudlemi a salátkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie nám říká, že původ Chateau Maltus sahá až do středověku, doby křížových výprav. Maltézský řád, dobře zasazený do oblasti  Lalande de Pomerol, poprvé pěstoval vinnou révu na pozemcích zámku Maltus.

Chateau Maltus patří rodině Lassagne,  která spojuje několik rodinných nemovitostí získaných během tří generací pěstovaných v tradici a inovaci na výjimečných terroirech umístněných v srdci Liburne. V roce 2001 přichází na rodinné panství třetí generace, Nicolas Lassagne, který přináší svou techniku na vinice i do sklepa a hrdě pokračuje v rodinné tradici.