5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château Pierrail 2019 Jeroboam 5 L.

„Tmavé třešně a cassis s olivami, rajčatovými listy a kakaovými boby. Šťavnaté a svěží se středním až plným tělem. Opravdu vyzrálé, ale stále čerstvé, s pevnými tříslovinami. Na závěr trochu kávy a vanilky. Moderní Bordeaux." James Suckling

Odrůdy révy vinné: 79 % Merlot 18 % Cabernet Sauvignon a 3 % Malbec. Zrálo 12 měsíců v sudech z francouzského dubu.

Ve víně se odráží charakter místní půdy, který dává tmavou barvu, ovocné kořeněné patro s dotekem dřeva a černého ovoce. Plná, komplexní a elegantní chut' s dlouhým hedvábným koncem. Víno má velmi dlouhý potenciál ke stárnutí. Zrálo 12 měsíců v sudech z francouzského dřeva.

Skladování: Dobrý potenciál, 10 až 12 let

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 97
4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Malbec, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 15,00%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2019
Země: Francie
Objem: 5
Uzávěr: Korek
Balení: Dřevěná kazeta 1 ks
Potenciál zrání: 10 - 12 let

Ocenění:

  • OR Concours Général de Paris
  • OR Concours des Vignerons Indépendants
  • OR Prix Plaisir - Bettane+Desseauve
  • 90 PTS by James Suckling
  • VIVINO: 4,1/5*

- GOLD Medal Vinalies ( French Oenologists)
- GOLD Medal Vignerons Independants de France
- GOLD Medal Los Angeles
- elected TALENT among the 6 Best Bordeaux Superieur 2019
- 2 stars award in HACHETTE Guide

Párování s jídlem:

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Pečená hovězí žebra s květákovým pyré a červenou řepou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-chateau-pierrailChâteau Pierrail, založený na skalnatém ostrohu, dominuje malému údolí, kde teče řeka Fonchotte. Tato malá řeka pramení na pozemku a teče do 3hektarového jezera. Château Pierrail se střechou v mansartovském stylu, lemovaný dvěma čtvercovými věžemi, byl postaven v 17. století na troskách středověkého hradu. Původ domu se datuje k velmi staré rodině Ségurů. V dnešní době vlastní vinařství rodina Deminchaux, která obstarává více jak 250 hektarů půdy z čehož je 90 hektarů vinic. Ve vinicích převážně dominuje 75 ha Merlot, dále na 15 ha Sauvignon Blanc a Sauvignon Gris a zbytek Cabernet Sauvignon a Cabernet Franc.

 

Objevte kouzlo kvalitního vína

Château Pierrail je založen na skalnatém ostrohu. Dominuje malému údolí, kde teče řeka Fonchotte, přivádějící vodu do kouzelného jezera. Château Pierrail se střechou v mansartovském stylu, lemovaný dvěma čtvercovými věžemi, byl postaven v 17. století na troskách středověkého hradu. Původ domu se datuje k velmi staré rodině Ségurů. V dnešní době vlastní vinařství rodina Deminchaux, která obstarává více než 250 hektarů půdy, z toho 90 hektarů vinic. Ve vinicích má převahu 75 ha odrůdy Merlot, dále na 15 ha Sauvignon Blanc a Sauvignon Gris a zbytek Cabernet Sauvignon a Cabernet Franc.

Château Pierrail pro váš stůl

Moc dobře si uvědomujeme kvalitu, která by měla doprovázet lidský život. Kvality přátelství, víry v něco většího, co nás přesahuje a hodnoty dobrého vína. Nejkvalitnějšího, jaké nám může naše planeta nabídnout. Společné hodnoty svedly dva přátele dohromady a pomohly vybrat další kvalitní dodavatele, například Château De La Grave a Château Haut Maco.

Během práce čerpáme nejen z lásky k vínu, ale také z tradice, kterou nám odkázali naši předci, a kterou je třeba střežit a předávat ji dalším generacím.

Naše dlouholetá praxe nám umožňuje vybrat ty nejkvalitnější láhve, které ozvláštní nejednu příležitost. Pozvednou obchodní srazy na vyšší úroveň nebo jen zpříjemní večer po dlouhém dni v práci. Každý máme své chvilky, kdy se chceme nechat hýčkat.

Z našich kvalitních suchých vín si vybere každý.

Napovíme, když nevíte

Nenašli jste tu správnou láhev? Pokud si nejste jisti ohledně výběru vhodného vína, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme. Víno je naší vášni a vážíme si každého, s kým o něm můžeme diskutovat. Nebo jen prohodit pár slov. Naše sklepy čekají pouze na vás.