5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Pinot Grigio IGT Villa S. Anna 2022

Svěží a lehké Pinot Grigio s jasně slámově žlutou barvou a ovocným charakteristickým buketem.

V chuti svěží a ovocné, potěší každého milovníka lehkého italského vína. 

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 647
Značka: Cantine Sgarzi
714 Kč –50 % 356 Kč 294,21 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Rulanské šedé - Pinot Gris
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 12,00%
Oblast: Abruzzo
Ročník: 2022
Země: Itálie
Objem: 0,75
Uzávěr: Šroubovací
vinsec akce 50%
Akce
714 Kč –50 %

Párování s jídlem

  • Toto víno se skvěle hodí ke kuskusu se zeleninou, lehkým jídlům s mořskými plody a korýši.
  • Ideální teplota podávání je 10-12°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cantine-sgarzi-luigi-logo

Vinařství

Cantine Sgarzi se nachází v Castel San Pietro Terme vedle starého rodinného domu a vinic, kde Luigi poprvé začal vyrábět víno.

Počátky

Bylo to v roce 1933, kdy Luigi založil své vinařství na venkově malé vesničky Castel San Pietro Terme, která se nachází na okraji krásného města Bologna, a pěstoval své první vinné révy.

Tradice a hodnoty

Cantine Sgarzi Luigi jsou čtvrtou generací vinařů, kteří si stále udržují vášeň a nadšení pro víno, které charakterizovalo jejich zakladatele Luigiho Sgarziho.

Dnes

Společnost se dědila z otce na syna a nyní ji vlastní Luigiho drahý vnuk Stefano.

Dnes ve vinařství spolupracuje celá rodina Sgarzi: Nadia, Stefanova manželka, syn Luigi Leonardo a dvě dcery Anna a Francesca.

Vinařství

Dnes je původní budova tohoto malebného malého vinařství a usedlosti stále zachována, ale nyní je obklopena vinicemi o rozloze 140 hektarů a ekologickým místem našeho krásného nejmodernějšího vinařství. Projekt, dokončený v roce 2011, byl vyroben z přírodních materiálů šetrných k životnímu prostředí a pokryt solárními panely schopnými pokrýt téměř veškerou energetickou potřebu našich zařízení.

Různorodý typ půdy přítomný v našich zemích zaručuje velmi širokou škálu vín, zatímco inovativní vinařské postupy a techniky výroby vína umožňují vysoké standardy kvality. V našich vinicích s velkou pozorností uplatňujeme všechny zásady integrovaného a udržitelného zemědělství. Používáme ekologicky udržitelné zemědělské techniky, které jsou kompatibilní s ochranou přírodního prostředí, zcela bez glyfosátu. Kromě toho máme stanici na úpravu vody, která nám umožňuje snížit plýtvání vodou.