5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Château Haut-Macô Cuvée Jean Bernard 2016

80 % Merlot a 20 % Cabernet Sauvignon. Zrálo v novém francouzském dubu po dobu 18 měsíců. Jedná se o dobře vyvážené víno z Cotes de Bourg s vláčnými taniny. V nose černé ovoce (ostružiny a černý rybíz) a lehké koření. Dubové třísloviny jsou dobře vyvážené, čímž respektují toto víno. Jemnost a elegance tohoto vína Vás překvapí.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 42
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Cuvée, Merlot
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,00%
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2016
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Potenciál zrání: 8-12 let

Odrůda:

  • 80 % Merlot
  • 20 % Cabernet Sauvignon

Párování s jídlem

  • Hovězí, jehněčí, zvěřina
  • Dušené hovězí se sušenými švestkami a mandlemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chateau-haut-maco-logo-3

Château Haut Maco je rodinné vinařství již 4 generace a nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Nachází se ve vinařské podoblasti Cotes de Bourg v Bordeaux. Vinařství obhospodařuje 53 hektarů vinic, z čehož je 58 % ha věnováno odrůdě Merlot, 27 % ha je věnováno Cabernet Sauvignon, 11 % Cabernet Franc a 4 % Malbec. Za zmínku stojí také překrásný sklep, kde zrají barikové sudy oválného tvaru.

Vinařství se může pyšnit kvalitním zpracováním a technologií, která dává maximálně vyniknout potenciálu hroznů a uchovává během procesu jejich sladkou chuť. Ta je ve víně více než patrná, podobně jako u všech kvalitních suchých vín.

V naší nabídce najdete i kvalitní vína z Château Pierrail a Château De La Grave.

Neváhejte, žijte kvalitně

Luxus je dnes dostupný prakticky každému. Jde pouze o to umět si ho užít a vychutnat. Dopřát si to, co si zasloužíme. Jsme dva přátelé, kteří na pocitu dokonalého požitku z vína postavili vlastní sen. Hodnotu, ve kterou věříme a kterou si přejeme sdílet s vámi, našimi klienty. Luxus je něčím, co je třeba si užít. Je to celkový přístup k životu a touha po tom nejlepším. Přinášíme vám ta nejkvalitnější suchá vína na trhu, která ozvláštní nejednu příležitost.

Společně vybereme tu pravou láhev

Váháte, kterou láhev zvolit? Napište nám – rádi vám poradíme. Víno je naší vášní. S vínem ráno vstáváme a přes den mu věnujeme velkou část pozornosti, abychom si mohli večer připít na úspěšně navázané spolupráce a nové přírůstky v našem e-shopu VINSEC, který je tu pro všechny milovníky vína. U každého vína najdete podstatné informace, jako je jeho složení, barva vína, charakter a samozřejmě to nejdůležitější - chuť. Víno může chutnat zemitě, vyznačovat se kořeněnou a ovocnou vůní nebo jemnou dřevitostí. Kouzlo každého vína je vždy jedinečné.