5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Dřevěná kazeta Château Pierrail - 6 vín

Degustační set vín z Château Pierrail z Bordeaux v dřevěné dárkové krabici. 

 

Poznejte Chateau Pierrail ochutnáním celé škály vín z produkce tohoto rodinného vinařství, které se nachází nedaleko St. Emilionu. 

 

V degustačním balíku poznáte co znamená základní víno z mladší vinice až po nejvyšší řadu z nejstarších a nejlépe umístěných vinic v terroiru. 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 210
2 799 Kč 2 313,22 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé, Červené
Zbytkový cukr: Suché
Oblast: Bordeaux
Země: Francie
Objem: 0,75
Uzávěr: Korek
Položka byla vyprodána…

Součástí dřevěné bedny jsou vína:

  1. Château Pierrail 2019 - suché, červené, 15,00 % alc. 79 % Merlot, 18 % Cabernet Sauvignon, 3 % Malbec
  2. Château Pierrail Malbec 2018 - suché, červené, 15,50 % alc. 100 % Malbec
  3. Château Pierrail Reserve du Chateau 2020 - suché, červené, 16,00 % alc. 100 % Merlot
  4. Château Pierrail Blanc 2022 - suché, bílé, 13,00 % alc. 70 % Sauvignon Blanc a 30 % Sauvignon Gris
  5. Château Pierrail Blanc Cuvée Prestige 2021 - suché, bílé, 13,50 % alc. 30 % Sauvignon Blanc a 20 % Sauvignon Gris, 50 % Semilion
  6. Château Pierrail Les Haut de Naudon 2020 - suché, červené, 14,50 % alc. 70 % Merlot 15 % Cabernet Franc, 15 % Cabernet Sauvignon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-chateau-pierrailChâteau Pierrail, založený na skalnatém ostrohu, dominuje malému údolí, kde teče řeka Fonchotte. Tato malá řeka pramení na pozemku a teče do 3hektarového jezera. Château Pierrail se střechou v mansartovském stylu, lemovaný dvěma čtvercovými věžemi, byl postaven v 17. století na troskách středověkého hradu. Původ domu se datuje k velmi staré rodině Ségurů. V dnešní době vlastní vinařství rodina Deminchaux, která obstarává více jak 250 hektarů půdy z čehož je 90 hektarů vinic. Ve vinicích převážně dominuje 75 ha Merlot, dále na 15 ha Sauvignon Blanc a Sauvignon Gris a zbytek Cabernet Sauvignon a Cabernet Franc.

 

Objevte kouzlo kvalitního vína

Château Pierrail je založen na skalnatém ostrohu. Dominuje malému údolí, kde teče řeka Fonchotte, přivádějící vodu do kouzelného jezera. Château Pierrail se střechou v mansartovském stylu, lemovaný dvěma čtvercovými věžemi, byl postaven v 17. století na troskách středověkého hradu. Původ domu se datuje k velmi staré rodině Ségurů. V dnešní době vlastní vinařství rodina Deminchaux, která obstarává více než 250 hektarů půdy, z toho 90 hektarů vinic. Ve vinicích má převahu 75 ha odrůdy Merlot, dále na 15 ha Sauvignon Blanc a Sauvignon Gris a zbytek Cabernet Sauvignon a Cabernet Franc.

Château Pierrail pro váš stůl

Moc dobře si uvědomujeme kvalitu, která by měla doprovázet lidský život. Kvality přátelství, víry v něco většího, co nás přesahuje a hodnoty dobrého vína. Nejkvalitnějšího, jaké nám může naše planeta nabídnout. Společné hodnoty svedly dva přátele dohromady a pomohly vybrat další kvalitní dodavatele, například Château De La Grave a Château Haut Maco.

Během práce čerpáme nejen z lásky k vínu, ale také z tradice, kterou nám odkázali naši předci, a kterou je třeba střežit a předávat ji dalším generacím.

Naše dlouholetá praxe nám umožňuje vybrat ty nejkvalitnější láhve, které ozvláštní nejednu příležitost. Pozvednou obchodní srazy na vyšší úroveň nebo jen zpříjemní večer po dlouhém dni v práci. Každý máme své chvilky, kdy se chceme nechat hýčkat.

Z našich kvalitních suchých vín si vybere každý.

Napovíme, když nevíte

Nenašli jste tu správnou láhev? Pokud si nejste jisti ohledně výběru vhodného vína, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme. Víno je naší vášni a vážíme si každého, s kým o něm můžeme diskutovat. Nebo jen prohodit pár slov. Naše sklepy čekají pouze na vás.