5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Mosel Riesling feinherb kabinett "In der Heel" 2022

Riesling kabinett, který je svěží se sladkou dochutí, z údolí Mosely. Jeho vůně je sladká a dynamicka, s příjemnými tóny minerálů v závěru. Tento ryzlink se vyznačuje skvělou vyvážeností a kulatostí. Riesling z nejlepší vinice rodinného vinařství Heinrichs.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 600
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: Ryzlink rýnský
Barva: Bílé
Odrůda: Ryzlink Rýnský
Zbytkový cukr: Polosuché
Obsah alkoholu: 9,50%
Oblast: Mosela
Ročník: 2022
Země: Německo
Objem: 0,75
Uzávěr: Šroubovací

Párování s jídlem

  • Vivino 4/5*

  Párování s jídlem

  • Lehká kuchyně, předkrmy a saláty, bílé maso a ryby

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Každý, kdo miluje vynikající suché ryzlinky ze strmých břidlicových lokalit, se najde v moselském vinařství Heinrichshof ze Zeltingenu. Minerální vína jsou hluboká, s jemnou vůní typickou pro tuto oblast. 

  Bratři Peter a Ulrich Griebelerovi jsou od roku 2014 odpovědní za vinařství Heinrichshof. Oba po studiu vinařství a vyučení vinařských techniků sbírali zkušenosti doma i v zahraničí, než jako v pořadí 11. generace převzali podnikání svých rodičů.

  Aby byl zachován cenný terroir, bratři ve vinařství Heinrichshof pracují přirozeným způsobem. Ve strmých svazích péče o vinnou révu vyžaduje hodně ruční práce, a tak se sklizeň plně vyzrálých hroznů provádí převážně ručně. Poté jsou šetrně zpracovány. Mošty pomalu kvasí a vína zůstávají dlouho na jemných kalech. 

  Jak je pro Moselu typické, i ve vinařství Heinrichshof hraje hlavní roli Ryzlink, především suchý.