5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Negroamaro Del Salento Rosone IGT 2021

Negroamaro se silnou osobností, ale jemným patrem. Název a obrázek na štítku ve skutečnosti připomíná rozetové okno, ozdobný rondel přítomný na fasádách románských, gotických a barokních kostelů.
Rubínově červená barva s nádechem granátu. Ovocná vůně s typickými tóny vanilky a hřebíčku. Robustní tělo s krásnou dlouhou dochutí.

Víno zrálo 10 měsíců v použitém dubovém sudu. 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 665
Značka: Mottura Puglia
399 Kč 329,75 Kč bez DPH

Ocenění:

   • Vivino hodnocení 4,3/5*
   • 2023 Luca Maroni  – 98 PT

   • 2023 Mundus Vini – Silver Medal

   • 2023 Berliner Wine Trophy – Gold Medal

   • 2021 Mundus Vini – Gold Medal

  Párování s jídlem

  • Červené maso, vyzrálé sýry.

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  mottura-logo

  Po téměř 100 letech historie, ve které se láska k půdě a péče o vinice předávaly jako vzácné dědictví z otce na syna po celé čtyři generace, je nyní Mottura vedoucí společností v Salentu z Puglie. Společnost vždy sídlila v Tuglii, malém městě na jihu Salenta. 

  Pro společnost Mottura je dohled a kontrola výrobního procesu zárukou kvality produktu: od vinice až po stůl. Bezpečnost a udržitelnost vždy tvořily základ naší filozofie. Ve skutečnosti již mnoho let sledujeme a prosazujeme protokol o integrované produkci. 

  Již od svého vzniku a s ambiciózním plánem a vysokými kvalitativními cíli se společnost Mottura zavázala ke zvýšení hodnoty původních druhů révy, jako jsou Primitivo a Negroamaro. S důvěrou v jejich sílu výrazu se také podařilo zachovat staré, tradiční metody výroby vína.

  Pro Motturu jde úcta k tradici ruku v ruce s novými odbornými dovednostmi a technologickými inovacemi.

  Mottura chce svým spotřebitelům nabídnout víno, které je zároveň emocí historie, která žije dál, tradice, která nikdy neumírá a která spojuje modernost se svými kořeny.