5% sleva pro registrované zákazníky? Máme ji pro vás připravenou! Týká se všech našich vín a balíčků v ceně do 700 Kč, vyjma již zlevněných v aktuálních akcích.

Corvers Kauter Rheingau Riesling R3 2021 MAGNUM

Rheingau - od východu na západ. Hrozny pro R3 pocházejí z nejlepších pozemků pro ryzlink - prioritou a nejvyšším cílem zde ve vinici i ve sklepě je práce v souladu s přírodou a terroir. Výsledkem je perfektní kompozice – nejlepší z Rheingau Remastered. Typické a moderní, s meruňkovou slupkou, krásně slané a minerální, suché až na kost a stále plné. To dokážou jen skutečná vína z Rheingau.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 158
Značka: Corvers Kauter
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Bílé
Odrůda: Ryzlink Rýnský
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 12,00%
Oblast: Rheingau
Ročník: 2021
Země: Německo
Objem: 0,75
Uzávěr: Šroubovací
obsah: /oblasti/rheingau-nemecko/
158 corvers kauter rheingau riesling r3 2021 magnum
Bio

Ocenění:

  • Vivino hodnocení 3.9/5*

Párování s jídlem

  • Bylinkové kuřecí medailonky, pastiňáková polévka, platý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

image_logo_2V roce 1996 spojili Dr. Matthias Corvers a jeho žena Brigitte Corvers-Kauter svá dvě vinařství v Rüdesheimu a Östrich-Winkelu. Od té doby se pozornost k vynikajícím vínům z Rheingau velmi zvýšila a jsou velmi přesvědčivá. Hlavní pěstovanou odrůdou je Ryzlink rýnský.

Vinice se nachází na strmých svazích zvětralých břidlicových půdách, které dávají vínům z lokalit Rüdesheim a Assmannshausen jemné ovoce, hru a eleganci. Hluboká sprašová hlína, nebo křemencová půda určují typ vína ve Winkelu, Mittelheimu a Oestrichu. Zvláštností je parcela s 850 hlavami révy vinné  Roter Riesling, staré autochtonní německé odrůdy révy vinné, vzniklé mutací bílého Ryzlinku rýnského. Dnes vinařství hospodaří v biorežimu (certifikace Bioland).Vína jsou výrazem řemeslné zručnosti Dr. Matthias Corvers, který sdílí lásku k přírodě a vínu od ovocného až po typ s plným tělem a bohatým extraktem, každé s intenzivním a komplexním charakterem.